ارتباط تلفني: 09395229099
پيامك: 5000141775
قوانین سرویس دهی و استفاده از سامانه

لطفا با دقت، شرایط و قوانین این توافق نامه را مطالعه نمایید. شما با استفاده از تمامی سرویسها و راهکارهای آی ال اس ام اس موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمایید. علاوه بر مفاد زیر آی ال اس ام اس به عنوان یک وب سایت و سرویس ایرانی از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می نماید.

 • ماده ۱: برای استفاده از سرویس ها و راهکارهای آی ال اس ام اس، کاربران باید اطلاعات مورد نیاز مانند: نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره شناسنامه، تصویرکارت ملی و شناسنامه، شماره تلفن تماس، شماره تلفن همراه، آدرس کامل پستی، کدپستی را در اختیار آی ال اس ام اس قرارداده تا پس از بررسی و تایید اطلاعات و پرداخت هزینه، خط اختصاصی فعال گردد.
 • ماده ۲: ارسال پیامک از سرویس های آی ال اس ام اس با محتوا و مضامین زیر غیرقانونی، ممنوع و خلاف قوانین استفاده می باشد:
  1. انتشار اطلاعات محرمانه کشور، اطلاعات محرمانه اشخاص ثالث، مطالب نفرت آمیز، …. ، غیر اخلاقی و غیر قانونی در متون پیامک های ارسالی.
  2. پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی و همچنین جهت دهی به مسائل مملکتی مانند: شرکت در انتخابات نامزد های مختلف، تحریک افکار عمومی برای شورش در کشور و مسائلی از این دست.
  3. استفاده از متون خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی.
  4. استفاده از متون مربوط به مطالب مستهجن، افترا آمیز، دشنام و خارج از اخلاق یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی.
  5. بیان لطیفه هائی که منجر به اهانت به هم وطنان و یا اقشار خاص گردد و خلاف شئونات اخلاقی باشد.
  6. ارسال لینک سایت های غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همچنین سایت هایی که به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را پایمال نماید.
  7. ارسال هرگونه پیامک تبلیغاتی در زمینه انواع داروهای گیاهی، ترک اعتیاد، چاقی و لاغری و پزشکی بدون کسب مجوز غیرقانونی می باشد. در صورت ارسال هرگونه پیامک در این باره پیگرد قانونی خواهد داشت. در صورت نیاز به ارسال این گونه پیامک ها با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
  8. ارسال هرگونه پیامک تبلیغاتی در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی و پزشکی بدون کسب مجوز غیرقانونی می باشد. ارسال این گونه پیامک ها پیگرد قانونی خواهد داشت. در صورت نیاز به ارسال این گونه پیامک ها با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
  9. تبلیغات شبکه ها و یا برنامه های ماهواره ای.
  10. ارسال پیامک های به دور از واقعیت حتی به قصد شوخی با دوستان و آشنایان غیرقانونی می باشد و پیگرد قانونی دارد.
  11. ارسال لطیفه، جک، مسائل خانوادگی و برنده شدن جایزه (سیم کارت، کارت شارژ، خودرو و …) یادریافت اطلاعات بانکی وشخصی.
  12. ارسال هر گونه پیامک سرِکاری و بی محتوا، شوخی و ارسال سیاسی و ارسال هرگونه پیامک ناشناس (مشخصات فرستنده در متن پیامک ذکر نشده باشد) حتی برای تست.
  13. تمامی تبلیغات مرتبط با حوزه خدمات پزشکی و خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی، مکمل‌های غذایی و تجهیزات پزشکی بدون مجوز کتبی از سازمان نظام پزشکی.
  14. فروش هرگونه فیلتر شکن یا V~P~N غیر قانونی بوده و حتی ارسال مشخصات این اکانت ها از طریق پیامک غیر مجاز و نه تنها پنل متخلف مسدود می گردد، بلکه ایشان به مراجع قانونی جهت پیگیری های بعدی معرفی خواهند شد.
 • ماده ۳: واحد پشتیبانی آی ال اس ام اس شبانه روز پیامک های ارسالی کاربران را تحت نظر دارد و در صورت مشاهده پیامک هایی که شامل موارد ذکر شده در ماده ۲ باشد، دسترسی کاربر به سیستم وب سرویس و سامانه و سایر سرویس های وی قطع شده و مشخصات کاربر جهت پیگیری، برای ستاد مبارزه با جرایم رایانه ای و اینترنتی و همچنین در صورت نیاز مراجع قضایی ارسال خواهد شد.
 • ماده ۴: مسئولیت تمامی پیامک های ارسالی از کلیه سرویس ها و راهکارهای آی ال اس ام اس ، به صورت کامل بر عهده شخص سفارش دهنده سرویس و راهکار بوده و آی ال اس ام اس هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای ارسالی آن کاربر ندارد. همچنین آی ال اس ام اس هیچ مسئولیتی در قبال خسارت های احتمالی وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته در پیامک های ارسالی را نمی پذیرد.
 • ماده ۵: آی ال اس ام اس در هر زمان با توجه به شرایط خود و یا درخواست اپراتور های طرف قرارداد، می تواند مدارکی از مشترک درخواست نماید و در صورتی که مشترک حاضر به ارسال مدارک مورد نیاز نشود، حساب کاربری ایشان تا زمان تکمیل مدارک غیر فعال خواهد بود.
 • ماده ۶: آی ال اس ام اس بستر ارسال و دریافت پیامک تحت سرویس و راهکار را فراهم میکند که منوط به سرویس دهی اپراتورهای زیر نظر سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است، می باشد. در نتیجه آی ال اس ام اس مسئولیتی در قبال عملکرد اپراتورها ندارد.
 • ماده ۷: آی ال اس ام اس از طریق سیستم پشتیبانی داخلی سامانه، آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات احتمالی کاربران خود است و همواره تلاش خود را جهت ارائه خدمات کامل و مؤثر در کمترین زمان ممکن می نماید ولیکن تعهدی نسبت به سرعت پاسخگوئی ، عدم پاسخگوئی به سوالات و غیره ، به علت حجم تماسها ندارد.
 • ماده ۸: آی ال اس ام اس در زمان های حساس و اضطراری ، از طریق پیام های داخلی در سامانه و همچنین پیامک به مشترکین، شرایط مورد نظر را به اطلاع کلیه مشترکین خواهد رساند. در صورتی که مشترک بدون توجه به شرایط اعلام شده، پیامک تکی، گروهی و… ارسال نماید، و پیامک های ارسالی به دست مخاطبین مورد نظر نرسیده باشد، مسئولیتی متوجه آی ال اس ام اس نخواهد بود. همچنین مشترک می بایست شرایط را پذیرفته و تا اطلاع بعدی از ارسال پیامک خودداری نماید .
 • ماده ۹: استفاده از کلیه سرویس های آی ال اس ام اس برای وب سایت هایی با مضامین زیر غیر قانونی می باشد:
  1. وب سایت هایی که در مورد مسائل جنسی ( مطالب و تصاویر مستحجن ) و کودک آزاری.
  2. وب سایت هایی که حقوق مولف محصول یا خدماتی را نقض کنند.
  3. وب سایت های مربوط به خصومت های شخصی و یا قومی.
  4. وب سایت هایی که به نحوی شامل متون و یا مفهوم تبلیغاتی غیرقانونی باشند.
  5. وب سایت هایی که به هر نحو قوانین دولت جمهوری اسلامی ایران را نقض کنند.
  6. وب سایت های عرضه کننده غیر قانونی محصولات فرهنگی.
 • ماده ۱۰: در صورتی که حساب کاربری مشترکی به دلیل هر گونه تخلف غیر فعال شود، مشترک باید ظرف یک هفته تعهد نامه دریافتی را تکمیل کرده و بعد از امضا و اثر انگشت برای واحد امور مشترکین آی ال اس ام اس ارسال نماید. در صورت تخطی مجدد از قوانین آی ال اس ام اس و ارسال پیامک های غیر متعارف، اطلاعات و مدارک شخص متخلف، بدون اطلاع قبلی در اختیار ستاد مبارزه با جرایم رایانه ای و اینترنتی و همچنین در صورت نیاز مراجع قضایی خواهد شد .
 • ماده ۱۱: گارانتی رضایت ضمانتی است برای کیفیت سرویس ها و راهکارهای آی ال اس ام اس، به همین منظور مشترکین آی ال اس ام اس تا یک هفته پس از پرداخت هزینه سرویس ها و راهکارها می توانند با اعلام نارضایتی از خدمات ارائه شده، استفاده از سرویس های آی ال اس ام اس را پایان دهند. لذا ۲۰% از هزینه کل قرارداد به عنوان هزینه راه اندازی و هزینه خط اختصاصی (حتی خط هدیه آی ال اس ام اس) کسر و مابقی هزینه به همراه اعتبار مانده پیامکی، بصورت کامل برگشت داده می شود. (خط اختصاصی به نام مشترک ثبت شده است و هزینه آن قابل برگشت نیست.)
 • ماده ۱۲: درصورتیکه در هر زمانی با این قرارداد مخالف بودید می توانید به استفاده از سرویس ها آی ال اس ام اس پایان دهید. اگر کمتر از یک هفته از شروع قرارداد شما گذشته باشد، هزینه شماره اختصاصی به همراه ۲۰% از هزینه کل قرارداد به عنوان هزینه راه اندازی کسر شده و مابقی مبلغ به همراه اعتبار پیامک موجود در پنل شما عودت داده خواهد شد. در صورت گذشت بیش از یک ماه تنها مقدار اعتبار پیامک پنل عودت داده شده و هیچ هزینه ای بابت سرویس، راهکار یا شماره اختصاصی بازگشت داده نخواهد شد.
 • ماده ۱۳: آی ال اس ام اس می تواند هر قسمتی از این قرارداد و توافق نامه را در هر زمان بدون اطلاع قبلی تغییر دهد. متن توافق نامه همیشه بر روی وب سایت آی ال اس ام اس قابل مشاهده است.
سفارش
سفارش
تحویل آنی سامانه
ورود به پنل
ورود به پنل
پنل کاربری و نمایندگی
امکانات بسته ها
امکانات بسته ها
تعرفه بسته ها
تعرفه بسته ها
خطوط اختصاصی
خطوط اختصاصی
نمایندگی
نمایندگی
7 روز گارانتی
7 روز گارانتی
کیفیت پشتیبانی مهم است ؟
در آی ال اس ام اس پشتیبانی کاربران به صورت 24 ساعته واقعی و مداوم در طول شبانه روز توسط بخش پشتیبانی داخل سامانه انجام میپذیرد .
تمایل دارید ما پشتیبان شما باشیم ؟
همکاری با کلیه اپراتورها
آی ال اس ام اس جزء معدود سرویس دهندگانیست که کلیه اپراتور های ارسال پیامک را به صورت همزمان پشتیبانی می نماید . در آی ال اس ام اس شما میتوانید از خطوط 1000 ، 2000 ، 3000 ، 5000 ، ارسال پیامک بین المللی ، ارسال با دکل BTS ایرانسل ، رده سنی و جنسیت و کاملترین بانک مشاغل به تفکیک استفاده نمایید .
لوگو به پرداخت ملت
آخرين امکانات اضافه شده:  
Close