ارتباط تلفني: 09395229099
پيامك: 5000141775
درباره ما

برخی از امکانات آی ال اس ام اس : پنل کاربری اس ام اس، سامانه پیامک ارسال بالک، بانک جنسیت و سنین، بانک جامعه مشاغل ، منطقه ای ، وب سرویس رایگان ، API ، ارسال زماندار، امکانات ویژه، ابزار ویژه (ادارات، دولت ها، سازمان ها، مدارس، شرکتها،  و…) و … میباشد.

آی ال اس ام اس با هدف ارتقای فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات و دنیای مجازی در کشور شروع به فعالیت نموده و به طور تخصصی فعالیت خود را در زمینه ارائه درگاه های ارسال پیامک انبوه متمرکز ساخته است.
این سامانه با اتصال به مرکز پیام‌ کوتاه شرکت ارتباطات سیار به عنوان نماینده اپراتورهای ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰  و همچنین با بهره گیری از دانش و تخصص و انگیزه کادری مجرب به دنبال ارائه ایده های جدید تجاری در صنعت پیشرفته‌‌ پیام‌رسانی به مشتریان محترم می باشد .
با توجه به تحولات گسترده و مکرر در صنعت نسبتاً نا سالم آی ال اس ام اس پشتیبانی از مشتریان را از وظایف و تعهدات خود میداند .
امروزه پیامک، دیگر تنها ابزاری برای ارسال و دریافت پیغام‌های متنی میان کاربران تلفن‌ همراه محسوب نمی‌شود و موارد استفاده‌ بسیار متنوعی برای آن تعریف شده‌است. لازم به ذکر است که پیامک یکی از راه‌های موثر ارتباط سازمان‌ها و ادارات، دانشگاه‌ها، بانک‌ها، بیمه‌ها، بورس‌ها، شرکت‌ها و فروشگاه‌ها با مخاطبان خاص خود است.

سفارش
سفارش
تحویل آنی سامانه
ورود به پنل
ورود به پنل
پنل کاربری و نمایندگی
امکانات بسته ها
امکانات بسته ها
تعرفه بسته ها
تعرفه بسته ها
خطوط اختصاصی
خطوط اختصاصی
نمایندگی
نمایندگی
7 روز گارانتی
7 روز گارانتی
کیفیت پشتیبانی مهم است ؟
در آی ال اس ام اس پشتیبانی کاربران به صورت 24 ساعته واقعی و مداوم در طول شبانه روز توسط بخش پشتیبانی داخل سامانه انجام میپذیرد .
تمایل دارید ما پشتیبان شما باشیم ؟
همکاری با کلیه اپراتورها
آی ال اس ام اس جزء معدود سرویس دهندگانیست که کلیه اپراتور های ارسال پیامک را به صورت همزمان پشتیبانی می نماید . در آی ال اس ام اس شما میتوانید از خطوط 1000 ، 2000 ، 3000 ، 5000 ، ارسال پیامک بین المللی ، ارسال با دکل BTS ایرانسل ، رده سنی و جنسیت و کاملترین بانک مشاغل به تفکیک استفاده نمایید .
لوگو به پرداخت ملت
آخرين امکانات اضافه شده:  
Close